ЗВОЛОЖУЮЧИЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ

price: 150,00 ₴ з податком

Обсяг: 5 г / 0,18 U


Бальзам для губ здатний надійно захистити ніжну шкіру від впливу навколишнього середовища. Він має пом'якшувальну і відновлюючий ефект. Гігієнічна губна помада включає поживні компоненти, благотворно впливають на стан жіночих губ.
містить:
- масло каріте
- вітамін Е
- Арганова олія
- пом'якшувальні ефірний комплекс.


Зволожуючий бальзам для губ необхідний для повсякденного догляду за жіночими губами. Шкіра на губах відрізняється підвищеною чутливістю, швидко висихає і може тріскатися при несприятливих погодних умовах.


Регулярність використання косметичного засобу залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Рекомендується застосовувати бальзам при ранковому макіяжі, а також протягом дня в міру необхідності. Сухість шкірного покриву, відчуття дискомфорту служать індикатором чергового нанесення засобу. Після прийому їжі Ви завжди поправляєте свій макіяж, тому не буде зайвим відновити захисний гігієнічний шар. Слід пам'ятати, що косметичний засіб робить благотворний вплив, живлячи шкіру елементами, що перешкоджають її висушування, запобігають утворенню тріщин і інших неприємних процесів. Найбільш добре живлять речовини вбираються при використанні помади на ніч після вечірнього вмивання.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

ЗВОЛОЖУЮЧИЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ

ЗВОЛОЖУЮЧИЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ

  • Якість: