price: 1 490,00 ₴ з податком

Ретельно підібраний набір з семи кистей для макіяжу в оригінальному червоно-золотому футлярі. Ворс кистей штучний - високоякісна імітація натурального ворсу. Ідеально підходить для подарунка, незамінний в подорожах і для повсякденного використання.

У набір входять:

1. Дуже м'яка велика кисть, рекомендується для розсипчастої і пресованої пудри, бронзера. Також вона відмінно підходить для нанесення на тіло бронзаторами і хайлайтера.

2. Ніжна кисть злегка округлої форми дозволяє наносити кремові текстури, не залишаючи розлучень. Ідеально підходить для тонального крему, кремових рум'ян і хайлайтеров.

3. Кисть з подовженою щетиною в «факел» дозволяє вільно і точно моделювати контур обличчя за допомогою скульптурірующій пудри, сухих рум'ян і хайлайтера. Підходить для локального припудривания, наприклад, зони під очима або освітлення "Голлівудського трикутника".

4. М'яка пухнаста кисть, що дозволяє створити широку растушевку тіней для повік. Також працює з кремовими продуктами: растушевка консілера навколо очей і праймерів на повіки.

5. Полурастушевочная кисть, пухнаста, плоска в підставі. Універсальна кисть, що дозволяє наносити кремові тіні для повік .. Злегка закруглений кінчик розподіляє тінь по рухомому століття і дозволяє легко розтушовувати.

6. Кисть плоска, щільно набита, яка дозволяє локально набивати тіні і пігменти як на верхнє, так і на нижню повіку. Він також відмінно підійде для розтушовування олівця і створення димки уздовж війкового краю.

7.Тонкая скошена кисть для оформлення брів і виконання стрілок гелевою підводкою.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Набір Кісточок для Макіяжу

Набір Кісточок для Макіяжу

  • Якість: